Освітлення

Світильники в стилі лофт, скандинавьский, модерн

Лофт або скандинавський стиль в інтер'єрі цінуються творчими, креативними і вільно мислячими людьми. Ці напрямки дизайну припускають акцентні підсвічування важливих фактур та деталей. Щоб не втратити загальну концепцію стилю, вам допоможуть світильники в стилі лофт, скандинавський або модерн з навмисно продемонстрованою проводкою, об'ємними металевими плафонами або структурними відкритими лампами.

Нестандартне освітлення, що поєднує неординарність і простоту та перетворює недоліки в переваги. Радимо купити таке освітлення для облаштування свого стельового простору.

 

Які світильники в стилі лофт обрати в 2021?

 

Якщо заздалегідь не продумати стелю і настінне освітлення, то скандинавський стиль інтер'єру, модерн або лофт потерплять нищівного фіаско. Зовсім необов'язково мати високу стелю для якісного освітлення, у нас ви зможете купити світильники в стилі лофт і красиво обіграти будь-який обраний приміщення.

  • У невеликих квартирах зі стандартним плануванням відмінно виглядатимуть стельові точкові або трекові дизайнерскі світильники. Декілька з них можна направити в центр вітальні, а деякі - на зони, які хотілося б виділити.
  • В кімнатах дому з високими стелями будуть особливо виграшно виглядати  стельові підвісні люстри або декілька підвісних ламп, розміщених на різній висоті. Плавні та м'які переходи, сплетення світлотіні сформують затишну атмосферу в приміщенні і вигідно підкреслять дизайнерські меблі.
  • Світильники для ресторанів або барів повинні бути набагато більшими, ніж в житлових кімнатах. Компактні бра або точкові світильники на фоні дуже високих горищних перекриттів здатні повністю загубитися візуально.
  • Для кімнат, в яких потрібно приглушене світло, ідеальним варіантом будуть підлогові або настільні торшери.

Лофт не прийнято розділяти перегородками, тому зонувати приміщення можна за допомогою світла. Невелика люстра по центру сформує загальне освітлення без акценту на окремій області приміщення. Регульований підвісний світильник ефектно виділить потрібну зону і створить чітку межу світлом.

Характерною рисою інтер'єру в стилі лофт є поєднання різних типів освітлення: настінного, підлогового, стельового і настільного. Різні за місцем постійної дислокації джерела світла дизайнери рекомендують використовувати для повноцінної картини освітлення. Це не тільки елементарна данина моді, а також і оригінальний декор інтер'єру. Кожен прилад здатний підкреслити переваги інтер'єру, повністю змінивши простір.

Де купити світильники в стилі лофт?

В асортименті інтернет-магазину Designloft підібрані такі моделі, які поєднують в собі естетику і функціональність: стельові, настінні, торшери і підлогові світильники, лампи, споты, треки. Крім того, у нас ви можете придбати окремо патрони та лампочки.

Вони будуть ідеально виглядати в інтер'єрі модерну, скандинавського стилю і лофт. Ви можете купити відразу кілька різнопланових дизайнерських світильників для створення гармонійної атмосфери в приміщенні.

Запрошуємо відвідати шоурум Designloft в Харкові

Пропонуємо вам відвідати наш шоурум, щоб особисто подивитися новинки і вподобані моделі з каталогу. У Designloft представлена ​​дизайнерські меблі та освітлення. Перед поїздкою до нас рекомендуємо попередньо уточнити наявність продукції. За попередньою домовленістю ми готові здійснити доставку в будь-яку точку України.

 

 

Оберіть підкатегорію
Designloft | дизайнерская мебель, освещение, декор © 2016-2022