Настельні світильники

Просторі приміщення в стилі лофт, як ніякі інші, вимагають потужного потоку світла. Отримати його можна за допомогою масивних люстр, світильників-підвісів, сучасних шинних конструкцій.

Для виготовлення люстр лофт використовують скло, пластик, метал, грубо оброблену деревину та інші матеріали, типові для цього стилю.

Величезною популярністю серед прихильників стилю лофт користуються люстри у формі павука. Ці великі підвісні конструкції являють собою функціональну комбінацію стильних світильників, зафіксованих в одній точці і розподілених практично по всій площі приміщення. Їх можуть встановлювати одним пучком, розвішувати симетрично або навпаки на різній висоті і на різній відстані один від одного.

Трекові системи в лофт інтер'єрах розміщують одним або декількома рядами відповідно до площі приміщення. Вони дозволяють надати простору атмосферу старого виробничого приміщення, акцентувати увагу на простоті і мінімалізмі, а також забезпечити кожній функціональній зоні необхідний ступінь освітлення. Саме тому такі світильники користуються все більшою популярністю в інтер'єрах квартир, офісів, барів, кафе і ресторанів.

Бажаєте придбати світильники на стелю лофт за вигідною ціною? В інтернет-магазині DesignLoft  ви знайдете оригінальні люстри, прості підвісні світильники різних конструкцій і форм, трекові світильники, вбудовані і накладні світильники.

DesignLoft - хай буде світло!

Оберіть підкатегорію
Designloft | дизайнерская мебель, освещение, декор © 2016-2021