Сучасний килим може прикрасити та зробити інтер'єр стильним і затишним. Колекція "Ліс"гармонійно поєднується з різноманітними стилями, але найбільш вигідно вона виглядатиме у мінімалістичному дизайні, де килим не буде конфліктувати зі складними формами інтер'єру, а стане вдалим доповненням коштом відповідної колірної гами.
Колекція "Ліс" включає в себе чотири унікальних дизайни, кожен з яких доступний у двох колірних варіантах, спроектованих, аби стати яскравим акцентом вашого інтер'єру.
Основними кольорами колекції стали бежевий та чорний. Бежевий відтінок виражає тепло, затишок, спокій та розміреність, тоді як чорний виконує функцію контрасту. Додатковий елемент жовтого, зеленого та коричневого внесе в колекцію теплоту та натуральну гармонію. Враховуючи індивідуальні переваги клієнта, колірну палітру можна змінити.
Дизайн: Павло Вєтров
Килими доступні в трьох стандартних розмірах: 1,4х2 м, 1,6х2,3 м і 2х3 м.
Також є можливість зробити килими на замовлення за вашими індивідуальними розмірами(деталі уточнюйте у менеджера).
Характеристики | |
Матеріал | поліпропілен |
Ширина (мм) | 1400 |
Довжина (мм) | 2000 |
Додатково | Щільність: 273 600 пучків/м.кв Висота ворсу: 7,5 мм |